Ahojte, moje meno je Lenka Imrichová a toto som ja. 

Vizualite a marketingu sa venujem snáď odvždy. Deväť rokov som chodila na umeleckú školu, kde som sa utvrdila v tom, že maľovať neviem. Ale zato som sa tam naučila háčkovať a pracovať v grafických programoch - Adobe Photoshop, Ilustrator, InDesign, Lightroom, Corel Draw. Krivky, zalomenie, tvorba jednoduchých koláží, plagátov, vizitiek, postov mi nerobia problém, ale naopak radosť. Aktuálne na dennej báze využívam Photoshop a Lightroom, sledujem aktuálne trendy a priebežne sa samovzdelávam.

Ovládam základy html a aj toto ma priviedlo k tvorbe jednoduchých webov. Písala som na ne texty a dodávala fotografie. Išlo napríklad o web pre jazdecký klub v Prešove, web pre malú dedinku, či moje vlastné portfólio, ktoré je v súčastnosti mojím hlavným spojením s tvorbou webu. 

Päť rokov som strávila na Univerzite Komenského na katedre Marketingovej komunikácie. Odtiaľ som si okrem magisterského titulu odniesla užitočné skúsenosti s tvorbou tlačových správ, sloganov, rozličných článkov. Na vizualitu bolo viac zamerané moje doplnkové štúdium na VŠVU, VŠMU a UTB v Zlíne. Popri štúdiu vysokej školy som fotila akcie pre portál pokec.sk, kde som musela zabezpečovať aj komunikáciu so samotnými prevádzkami a managovanie informácii o nadchádzajúcich eventoch. 

V súčastnosti sa venujem primárne komerčnej fotografii. Čo v mnohých prípadoch zahŕňa tvorbu konceptu, komunikáciu s klientom, bookovanie celého tímu, priestorov a zabezpečenie celej produkcie. Niekedy točím a strihám backstage videá

Primárne sa na Instagrame a iných sociálnych sieťach starám o svoj vlastný business profil, managujem aj Instagram mladej streetwear značke mcm89/nineteeneightynine. 

INSTAGRAM 

account: lenka_i 

Instagramový profil je pre mňa ako fotografku alfou i omegou. V špeciálnych aplikáciach si viem presne naplánovať publikovanie postov s ohľadom na celkovú vizuálnu kompaktnosť a správny timing. Práve vhodne zvolený deň, čas, hashtagy a tagy rozhodujú o úspechu jednotlivých postov. Tie sa snažím kombinovať tak, aby moji fanušíkovia dostali vždy zaujimavý mix fotografií a videí.

    account: mcm89 

    S touto minimalistickou značkou som od začiatku spolupracovala pri tvorbe image videí, editoriálových a lookbookových fotografií. V súčastnosti pracujeme na zjednotení ich komunikácie a podpore predaja produktov.

    TLAČOVÉ SPRÁVY